O mnie

Holistyczna kosmetolog Martyna Grodzicka

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyłam studia licencjackie na specjalizacji kosmetologia estetyczna oraz magisterskie specjalizacji odnowa biologiczna. Studia pozwoliły mi zdobyć szeroką wiedzę w zakresie kosmetologii, fizjoterapii, medycyny estetycznej, dermatologii, dietetyki, endokrynologii, farmacji oraz chemii kosmetycznej. 

Praca to moja pasja dlatego wciąż uczestniczę w dodatkowych szkoleniach, seminariach, webinariach czy kursach. Obecnie stawiam na dokształcanie się w dziedzinie mikrobiomu jelitowego, badań laboratoryjnych, suplementacji oraz dietoterapii. Szukam wciąż nowych rozwiązań, terapii, technologii, aby uzyskiwać jak najlepsze efekty zabiegowe.

Podstawą mojej pracy jest konsultacja i podejście do problemu w sposób holistyczny. Każdy zabieg, terapia jest szyta na miarę potrzeb skóry. 

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, tańca i zdrowego stylu życia.

Kontakt

Zapisz się już dzisiaj!

Dojazd

Gabinet znajduje się w Galerii Gawra w Ursusie w lokalu nr 40.

Świetny dojazd samochodem, kilometr od outletu Factory i w bliskiej odległości od zjazdu z trasy S8 (węzła Konotopa) oraz autostrady A2.

Autobusy 716, 187, 194, N35 zatrzymują się pod samą galerią.

PKP Ursus-Niedźwiadek 750m. 

Telefon

+48 503 425 812